Oferta pracy

Zastępca Kierownika Magazynu

CCC S.A.

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie ciągłości funkcjonowania podległego obszaru magazynowego,

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu,

  • Zapewnianie prawidłowego przebiegu procesów magazynowych oraz jakości usług magazynowych,

  • Zapewnianie prawidłowości stosowania procedur magazynowych w tym BHP,

  • Proponowanie rozwiązań usprawniających procesy magazynowe,

  • Zapewnianie rozwoju i motywacji podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe (logistyka, zarządzanie),

  • Praktyczna znajomość zasad funkcjonowania magazynu,

  • Znajomość systemów magazynowych klasy WMS, SAP,

  • Znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel,

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Umiejętność zarządzania zespołem i asertywność,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Entuzjazm, nastawione na rozwój i skuteczność w działaniu.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • Innowacyjne środowisko pracy,

  • Dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MO

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Innowacyjne miejsce pracy