Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca kierownika magazynu

Samsic Warehouse Sp. z o.o.

  • Kablowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Kablowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników (wdrożenie, szkolenie, motywowanie),

  • zapewnienie odpowiedniej jakości realizacji procesów magazynowych,

  • kontrola poprawności zestawień godzinowych osób zatrudnionych,

  • zapewnienie poziomu zatrudnienia dostosowanego do potrzeb operacyjnych,

  • planowanie operacji i zapobieganie sytuacjom kryzysowym,

  • dbanie o właściwą komunikację z przedstawicielami klienta,

  • wspieranie przy wprowadzaniu danych do systemu SAP w zakresie stanów magazynowych,

  • zapobieganie stratom magazynowym,

  • kontrolowanie produktów w magazynie ( jakość, termin przydatności do spożycia),

  • kontrolowanie załadunków/rozładunków tak, aby odbywały się one na czas, zgodnie, ze specyfikacją załadunkową, zasadą FIFO/FEFO oraz wewnętrznymi instrukcjami,

  • wspieranie zespołu w sytuacjach krytycznych - prace pickingowe, ustawianie towaru, rozładunki/załadunki,

  • raportowanie do centrali firmy wykonania powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office (Excel),

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobrze rozwinięta umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • otwartość i komunikatywność,

  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,

Mile widziane

  • 2-3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej lub związanej z rynkiem magazynowym,

  • znajomość zagadnień z zakresu Lean Management i optymalizacji procesów,

  • znajomość obsługi systemu SAP.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym środowisku, przy dużym rozwijającym się projekcie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie stałe + premia,

  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się spółce,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne