Logo Pracuj.pl

Zastępca kierownika magazynu

Samsic Warehouse Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Samsic Warehouse Sp. z o.o.

Kablowa 1

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników (wdrożenie, szkolenie, motywowanie),
  • zapewnienie odpowiedniej jakości realizacji procesów magazynowych,
  • kontrola poprawności zestawień godzinowych osób zatrudnionych,
  • zapewnienie poziomu zatrudnienia dostosowanego do potrzeb operacyjnych,
  • planowanie operacji i zapobieganie sytuacjom kryzysowym,
  • dbanie o właściwą komunikację z przedstawicielami klienta,
  • wspieranie przy wprowadzaniu danych do systemu SAP w zakresie stanów magazynowych,
  • zapobieganie stratom magazynowym,
  • kontrolowanie produktów w magazynie ( jakość, termin przydatności do spożycia),
  • kontrolowanie załadunków/rozładunków tak, aby odbywały się one na czas, zgodnie, ze specyfikacją załadunkową, zasadą FIFO/FEFO oraz wewnętrznymi instrukcjami,
  • wspieranie zespołu w sytuacjach krytycznych - prace pickingowe, ustawianie towaru, rozładunki/załadunki,
  • raportowanie do centrali firmy wykonania powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office (Excel),
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobrze rozwinięta umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • otwartość i komunikatywność,
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,

Mile widziane

  • 2-3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej lub związanej z rynkiem magazynowym,
  • znajomość zagadnień z zakresu Lean Management i optymalizacji procesów,
  • znajomość obsługi systemu SAP.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym środowisku, przy dużym rozwijającym się projekcie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe + premia,
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się spółce,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Zastępca kierownika magazynu, Kablowa 1, Szczecin