Oferta pracy

Zastępca Kierownika Magazynu Tranzytowego

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem

  • nadzorowanie działalności magazynu przeładunkowego

  • wdrażanie standardów firmy i optymalizacja procesów magazynowych

  • usprawnianie obowiązujących w magazynie standardów BHP

  • raportowanie wyników magazynu

  • opracowywanie założeń budżetowych oraz odpowiedzialność za realizację budżetu

  • kierowanie kilkuosobowym zespołem oraz dbałość o rozwój Pracowników

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji wewnątrz organizacji

  • dbałość o terminowość i jakość obsługiwanego procesu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem magazynowym

  • umiejętności analityczne

  • umiejętności budowania i motywowania zespołu Pracowników

  • znajomość zagadnień finansowych związanych z budżetowaniem

  • komunikatywność, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w nowe projekty i rozwiązania

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT (mile widziane)

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyników

  • bieżąca komunikacja z działem transportu i działem obsługi klienta

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość Excela

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w nowoczesnym magazynie

  • możliwość samorealizacji, podejmowania ciekawych wyzwań

  • cykliczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na czas określony, następnie nieokreślony)

  • atrakcyjne wynagrodzenie (płatne zawsze na czas)

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • imprezy integracyjne

  • dofinansowanie do wakacji

  • karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki z kartą Macro

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

Co nas wyróżnia?

  • Szukamy wyzwań i nowych możliwości.

  • Dzielimy się wiedzą, by działać sprawniej.

  • Każdy z nas ma wpływ na wyniki.

  • Inspirujemy się nawzajem.

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes.

Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy