Oferta pracy

Zastępca Kierownika Magazynu

ALLMIXO firmie

  • Działkowa 115A
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

ALLMIX

Działkowa 115A

Warszawa

ALLMIX SP. Z O.O. – firma z 30-to letnim doświadczeniem, jeden z liderów dystrybucyjnych branży artykułów szkolnych, biurowych i papierniczych w Polsce.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • zarządzanie gospodarką magazynową,
  • organizacja i nadzór nad realizacją zadań w podległym zespole,
  • optymalizacja procesów magazynowych,
  • efektywna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie handlowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (15-20 osób),
  • znajomość przepisów związanych z szeroko pojętą logistyką magazynową,
  • ukończony kurs operatora wózków widłowych (UDT).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w stabilnej firmie,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • szkolenia pracownicze.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy