Oferta pracy

Selsey Sp. z o.o.

Zastępca Kierownika Magazynu

Selsey Sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 2, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Targowa 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i nadzorowanie procesów logistycznych (dostawy zewnętrzne, magazynowanie, wysyłki krajowe i zagraniczne)

  • Analizowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki i magazynowania

  • Identyfikacja kluczowych wskaźników efektywności dla każdego z procesów łańcucha dostaw: wdrażanie, przygotowywanie i kontrola wskaźników KPI

  • Zapewnienie optymalnej współpracy i budowanie długotrwałych relacji z firmami spedycyjnymi

  • Kontrola kosztów logistycznych, tworzenie raportów i analiz

  • Nadzór nad procesami inwentaryzacji

  • Zapewnienie bezpieczeństwa w podległych obszarach oraz nadzór nad przekazywaniem obowiązujących procedur i standardów

  • Zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem logistyki

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Otwartość na pracę zmianową (orientacyjne godziny pracy 7-15 / 10-18)

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę

  • Szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Darmowy parking

  • Organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, oddawanie odpowiedzialności, imprezy integracyjne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Selsey działa na rynku od 7 lat, na 12 rynkach w Europie. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2020 r.

W ostatnim roku strukturalnie urośliśmy o 60% i nie zatrzymujemy się w rozwoju. Nasi pracownicy codziennie udowadniają nam, że w e-commerce nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów głównie online. Kreujemy trendy wnętrzarskie i oferujemy im produkty, dzięki którym realizują każdą, nawet najbardziej szaloną wizję aranżacji swoich domowych przestrzeni. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszego portfolio powstaje w Polsce.

Wiemy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy to podstawa naszego sukcesu. Robimy więc wszystko, by czuli się w Selsey szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę w działaniu. Wybieramy otwartość zamiast sztywnych procedur. Chodzimy w trampkach, ale nie mamy nic przeciwko lakierkom. Wygoda jest najważniejsza, nie tylko w pracy. Jesteśmy sobą, mamy wiele pasji, gonimy za rozwojem, a elastyczność i nieszablonowe myślenie wpisaliśmy w DNA w naszej firmy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł będzie wysłuchany - dobrze trafiłeś. Selsey to Twój drugi dom :)

Przewiń do profilu firmy