Oferta pracy

Zastępca Kierownika Marketingu

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwój rozpoznawalnej marki firmy w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych na rynku polskim oraz międzynarodowym

  • współpraca w kontrahentami w zakresie działań marketingowo-promocyjnych

  • organizacja eventów i promocji oraz współpraca z agencjami eventowymi, domami mediowymi, agencjami digital i innymi dostawcami

  • współpraca z agencjami doradczymi oraz obserwacja i wdrażanie trendów rynkowych

  • współpraca w zakresie planowania i przygotowywania rocznych planów marketingowych

  • definiowanie strategii marketingowej i PR dla nieruchomości zarządzanych przez firmę,

  • realizacja strategii i kampanii marketingowych (zarządzanie projektami, przygotowywanie media planów, w tym rozwiązanie ATL i BTL, zakup mediów, tworzenie informacji prasowych, współpraca z grafikami zarządzanie harmonogramem pracy zespołu projektowego

  • copywriting materiałów promocyjnych

  • prowadzenie analiz i raportów marketingowych i rynkowych

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, domami mediowymi, agencjami digital

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy zespołowej

  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu

  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy

  • samodzielne zarządzanie projektami

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • udział w realizacji ciekawych projektów o wysokim standardzie

  • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie współpracowników

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • nauka języków

  • pyszna kawa

  • atrakcyjne i komfortowe biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • napoje

  • Pyszna kawa i herbata non stop

Cavatina GW Sp. z o.o.

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina Holding zlokalizowane są w siedmiu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy z muzyką i sztuką, a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy