Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Marketu

Merkury Market Sp. z o.o. Sp. k.

  • Zakopane

    Zakopane, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników

  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych

  • dbałość o wysoki poziom oraz profesjonalną obsługę klienta

  • nadzór nad profesjonalnym wizerunkiem sklepu zgodnym ze standardami sieci

Nasze wymagania

  • zdolności przywódcze i samodzielność

  • odpowiedzialność i uczciwość

  • umiejętność organizowania i planowania pracy

  • zorientowanie na wyniki

  • entuzjazm i dynamika w działaniu

  • zdolność do analitycznego myślenia

  • komunikatywność

  • mobilność, gotowość do podjęcia pracy w delegacjach na terenie Słowacji - warunek konieczny

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę umożliwiającą rozwój własnych kompetencji

  • profesjonalny system szkoleń

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • wszystkie niezbędne narzędzia służbowe

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa. Nasze hasło przewodnie "Remontuj i urządzaj taniej!" nie jest tylko pustym sloganem reklamowym. Każdego dnia wdrażamy je w życie oferując naszym klientom najbardziej konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, w której doceniamy zaangażowanie pracowników i dajemy im możliwość rozwoju. Jeżeli chcesz z nami rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje, dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy