Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Obiektu

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 10.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    VEOLIA INDUSTRY POLSKA

    zajmująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    ZASTĘPCA KIEROWNIKA OBIEKTU
    Miejsce pracy: Szczecin

    ZADANIA:

    • Nadzór nad harmonogramem przeglądów planowych instalacji i urządzeń;
    • Wyznaczanie bieżących zadań dla podległego zespołu pracowników;
    • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji realizowanych zadań;
    • Raportowanie w zakresie działalności remontowej planowanej i awaryjnej;
    • Nadzorowanie jakości usług świadczonych przez podwykonawców.

    WYMAGANIA:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w eksploatacji instalacji technicznych, utrzymaniu ruchu, zarządzaniu nieruchomościami lub podobne;
    • Umiejętność rozwiązywania problemów techniczno - organizacyjnych oraz zarządzania technicznymi instalacjami przemysłowymi;
    • Wykształcenie techniczne w dziedzinach elektryki, klimatyzacji, energetyki lub pokrewne;
    • Posiadanie świadectw kwalifikacji (SEP);
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;
    • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW;
    • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym;
    • Możliwość elastycznego czasu pracy.

    Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

    bottom