Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Oddziału

Pagaz Sp. z o.o.

4 7006 000 brutto / mies.
  • Jawor

    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Z-ca Kierownika Oddziału koordynuje wraz z Kierownikiem pracę marketu budowlano-dekoracyjnego PSB Mrówka oraz profesjonalnej hurtowni materiałów budowlanych PSB Profi. Z-ca Kierownika współzarządza zespołem 37 osób.

OPIS STANOWISKA

Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem marketu.

Budowa wysokoefektywnego zespołu sprzedażowego.

Dbanie o wysoki poziom obsługi Klienta.

Realizacja założonych celów.

Nadzór nad wszelkimi działaniami związanymi z gospodarką magazynową i zatowarowaniem.

Monitorowanie i bieżąca analiza działań konkurencji.

Kontrola poprawnego funkcjonowanie obiegu dokumentów.

Nasze wymagania

WYMAGANIA

Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym.

Znajomość branży budowlano-wykończeniowej będzie dodatkowym atutem.

Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Motywujący system premiowania.

Dużą samodzielność i możliwość realizowania inicjatyw.

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Stabilność zatrudnienia.

Umowę o pracę.

O nas

Pagaz to firma handlowa działająca w branży materiałów budowlanych, dom i ogród oraz DIY.  Historia firmy Pagaz sięga lat 80-tych. W roku 1999 firma Pagaz przystąpiła do Grupy Polskie Składy Budowlane.

Dziś firma Pagaz posiada oddziały w 5 miastach Dolnego Śląska - Wałbrzych, Jawor, Kamienna Góra, Krzeszów, Lubawka - w tym 4 oddziały marketu budowlano-dekoracyjnego PSB Mrówka, 2 oddziały profesjonalnych hurtowni budowlanych PSB Profi oraz 1 skład budowlany. Zasięg działania firmy Pagaz to powiaty: jaworski, kamiennogórski oraz wałbrzyski.

Na dzień dzisiejszy firma Pagaz zatrudnia ponad 130 pracowników.