Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Kierownika Oddziału

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna

  • Jagiellońska 65/67, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Jagiellońska 65/67

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie odpowiedzi na pisma i skargi środowiskowe

  • analizowanie szkód powstałych na sieci i uzbrojeniu kanalizacyjnym

  • prowadzenie dokumentacji Oddziału

  • analizowanie raportów technicznych EWI-AWA

  • praca w systemach informatycznych funkcjonujących w Spółce takich jak MB GIS, system ewidencji zadań eksploatacyjnych na sieci

  • rejestracja wniosków w systemach funkcjonujących w Spółce oraz kontrola ich realizacji

  • analizy techniczne realizacji zadań interwencyjnych, przygotowywanie uzasadnień rozbieżności

  • zastępowanie Kierownika Oddziału w czasie jego nieobecności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • minimum trzy letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe

  • znajomość zasad działania sieci kanalizacyjnej, (czytanie podkładów geodezyjnych), oraz analitycznego myślenia

  • obsługa komputera (ofis, exel, word, programy biznesowe Spółki)

  • znajomość EEWA, MB_GISPROD,

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne, operatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

  • czynne prawo jazdy kategorii B (prowadzenie pojazdu służbowego w samoobsłudze)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 135-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 135 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Przewiń do profilu firmy

(Pion Ścieków– Zakład Sieci Kanalizacyjnej- Oddział Dyspozytorni i Pogotowia Kanalizacyjnego)

Uprzejmie prosimy o składanie aplikacji do dnia 12.07.2021r.

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.