Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Pracowni Chemicznej

EUROFINS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

EUROFINS POLSKA SP. Z O.O.

Stanisława Dubois 114/116

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Zastępcy Kierownika Pracowni Chemicznej zgodnie z zakresem normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • Nadzór nad przestrzeganiem i przestrzeganie zasad normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 oraz systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska Sp. z o.o.
  • Nadzór nad wykonywanymi badaniami pod kątem jakościowym, autoryzacja wyników, generowanie raportów analitycznych
  • Wdrażanie nowych metod badawczych, walidacja / weryfikacja metod, potwierdzenie ważności wyników z badań, nadzór nad biegłością wykonywanych analiz
  • Przygotowanie nowych metod badawczych w pracowni chemicznej do akredytacji i audytu PCA zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 (metody klasyczne i instrumentalne)
  • Kierowanie, szkolenie i rozwój podległego zespołu
  • Wykonywanie codziennych analiz laboratoryjnych
  • Opracowywanie oraz wdrażanie ciągłych ulepszeń poszczególnych procesów
  • Dbałość o bezpieczne oraz przyjazne środowisko pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: chemia, technologia żywienia, towaroznawstwo)
  • Znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 oraz wymagań PCA
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w laboratorium akredytowanym zajmującym się badaniem żywności i pasz na stanowisku starszego asystenta / lidera obszaru
  • Znajomość technik badawczych stosowanych w analizie żywności i pasz (wagowych, miareczkowych, spektrofotometrycznych, chromatograficznych, instrumentalnych)
  • Znajomość zasad i narzędzi statystycznych mających zastosowanie w walidacji / weryfikacji metod badawczych oraz programie potwierdzenia ważności wyników
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność planowania, organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne

To oferujemy

  • Praca z użyciem najnowszych technologii
  • Stabilne zatrudnienie - firma będąca liderem w swoim obszarze
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Przyjazne zaplecze socjalne
  • Miła atmosfera pracy
  • Pakiet medyczny Lux-Med
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

Nasze akredytowane laboratorium w Łodzi odpowiada za analizy żywności i pasz, przeprowadzane w pracowni mikrobiologicznej, fizykochemicznej i sensorycznej. Badania wykonujemy przy pomocy najbardziej zaawansowanych technologii. Oddział zlokalizowany jest przy ul. Stanisława Dubois 114/116 na terenie Bionanoparku.

Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze współpracując z największymi klientami z branży food&feed, a poprzez walidację nowych metod badawczych i nowoczesny system zarządzania, cały czas usprawniamy nasze procesy.

Zastępca Kierownika Pracowni Chemicznej, Stanisława Dubois 114/116, Łódź