Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Produkcji

Eurowash Sp. z o.o.O firmie

  • Szosa Baranowicka 162
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Eurowash Sp. z o.o.

Szosa Baranowicka 162

Białystok

Producent nowoczesnych myjni bezdotykowych z 15 letnim doświadczeniem na rynku oferuje kompleksową realizację budowy samoobsługowej myjni samochodowej od projektu, przez budowę konstrukcji stalowej, wykonanie profesjonalnych posadzek, montaż techniki myjącej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W związku z rozbudową zakładu do naszego zespołu poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze na umowie o pracę rozszerzone o premię uznaniową, premię roczną, dodatek świąteczny, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju zawodowego (jak dotąd wszystkie stanowiska kierownicze są zajmowane przez osoby z awansu wewnętrznego)
  • Otwartość i bezpieczeństwo w codziennym funkcjonowaniu w firmie
  • Szkolenia i wsparcie we wdrożeniu do pracy na zajmowanym stanowisku
  • Zatrudnienie w firmie inwestującej w innowacyjne technologie i podnoszącej kwalifikacje swoich pracowników
  • Dobre warunki pracy oraz zaplecze socjalne w nowo wybudowanych budynkach
  • Bezpośredni wpływ na zatrudnienie oraz wysokość premii podległych pracowników

Od kandydata oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Doświadczenia w samodzielnym organizowaniu pracy podległego zespołu
  • Wiedzy z zakresu obróbki metali
  • Umiejętności skutecznej komunikacji z pracownikami i przełożonymi
  • Umiejętności analizy danych i pracy w systemie klasy ERP
  • Umiejętności tworzenia planów produkcji i ich realizacji
  • Znajomości obiegu dokumentów w firmie oraz gospodarki magazynowej
  • Wiedzy z zakresu motywowania pracowników

Zadania osoby zatrudnionej to

  • Planowanie produkcji i jej terminowa realizacja
  • Utrzymywanie stanów magazynowych produkowanych produktów powyżej wartości minimalnych
  • Dostarczanie produkowanych produktów pod zamówienie klienta wewnętrznego
  • Utrzymywanie wskaźników produkcyjnych na założonym poziomie
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
  • Zlecanie pracy pracownikom i rozliczanie realizacji zlecanych zadań
  • Dbanie o porządek i ład w podległym obszarze

Ogłoszenie archiwalne