Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Produkcji

  • Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 27.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży chemicznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok (okolice)
    nr ref. nr ref. ZKPPR/01

    Zakres obowiązków:

    • Koordynowanie i organizacja procesu produkcyjnego
    • Prowadzenie ewidencji realizowanych zadań produkcyjnych oraz nadzór nad ich wykonaniem
    • Opracowywanie zakresu czynności podległym pracownikom oraz ocena ich pracy
    • Aktualizacja oraz opracowywanie procedur i instrukcji
    • Optymalizacja produkcji
    • Sporządzanie sprawozdań i raportów produkcyjnych według przyjętych standardów

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie; wyższe techniczne - pożądane
    • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość programu MS Office (word, excel)
    • Znajomość programu DM Dynamics Navision – mile widziana
    • Uprawnienia: D1, D2, D3 oraz na wózki widłowe – pożądane
    • Doświadczenie we wdrażaniu systemów optymalizacji produkcji - mile widziane
    • Gotowość do pracy zmianowej w początkowym okresie
    • Umiejętności organizacyjne oraz zarządzania zespołem
    • Odpowiedzialność, komunikatywność, elastyczność
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)
    z oznaczeniem nr ref. ZKPPR/01 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Gwarantujemy poufność.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)