Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Produkcji

  • Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Contimax S.A. to znany i ceniony lider wśród producentów przetworów rybnych w Polsce. Od ponad 26 lat z prawdziwą pasją i sercem produkujemy nasze wyroby, które wśród Klientów cieszą się sympatią i szerokim uznaniem. Tworząc nasze produkty, każdego dnia dbamy o to, abyś mógł nieustannie rozkoszować się jakością marek, które dobrze znasz. Jesteśmy twórcami takich marek jak Contimax, FisherKing, Connoisseur Seafood, Nowy Wiśnicz oraz Śledzie od Serca. W naszym portfolio znajduje się blisko 140 artykułów z grup marynat zimnych, filetów śledziowych w sosach, zalew smakowych i olejowych, galaret, sałatek, ryb wędzonych, konserw oraz dań gotowych. Nasze produkty obecne są niemal w całej Europie. Nieustannie dążymy do ekspansji także na inne kontynenty. Od 2008 jesteśmy Spółką Akcyjną.
    Naszym celem jest poszukiwanie nowych możliwości i rozwiązań, które uczynią Twoje życie jeszcze łatwiejszym, smaczniejszym i jednocześnie bardziej radosnym. Stale skupiamy się na ulepszaniu naszych produktów, miejsca pracy oraz otoczenia.

    Każdego dnia staramy się być jak najlepszym partnerem dla naszych Pracowników.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bochnia

    Zakres obowiązków:

    • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych,
    • realizacja zadań i planów produkcyjnych w odniesieniu do objętości, skuteczności, jakości,
    • koordynowanie pracy podległego zespołu,
    • motywacja zespołu,
    • nadzorowanie pracy wedle obowiązujących przepisów BHP,
    • kontrola zaopatrzenia w surowce,
    • nadzór nad służbami przygotowania produkcji,
    • optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów,
    • współpraca z innymi działami firmy.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie kierunkowe – technologia żywności lub pokrewne,
    • doświadczenie zawodowe w branży spożywczej,
    • doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym,
    • umiejętności podejmowania decyzji i zdolność do wzięcia odpowiedzialności,
    • umiejętność ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów,
    • umiejętność zarządzania czasem pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń klikając w przycisk „Aplikuj”, z podaniem nazwy stanowiska w tytule.

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CONTIMAX S.A. z siedzibą w 32-700 Bochnia, ul. Partyzantów 12c, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez CONTIMAX S.A. (Administratora danych) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w dokumencie aplikacyjnym następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CONTIMAX S.A. z siedzibą w 32-700 Bochnia, ul. Partyzantów 12c danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres
    3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od daty przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]