Oferta pracy

Zastępca Kierownika Produkcji

HELIO S.A. O firmie

  • Brochów 119, 05-088, Polska
    Brochów (pow. sochaczewski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

HELIO S.A.

Brochów 119

Brochów (pow. sochaczewski)

HELIO S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej sytuacji rynkowej i finansowej. Czołowa pozycja na krajowym rynku bakalii, transparentność finansowa oraz pomyślne perspektyw rozwoju sprawiają, że HELIO S.A. zaliczana jest do grona najlepszych pracodawców w swoim regionie.

W chwili obecnej poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesem produkcyjnym w celu dostarczania produktów o najwyższej jakości przy zachowaniu ciągłości procesu i niskim poziomie strat produkcyjnych
  • Zapewnienie przestrzegania zasad dotyczących standardów jakościowych poprzez promowanie kultury pracy z wykorzystaniem narzędzi LEAN Management
  • Wprowadzanie zmian zapewniających usprawnienie procesów produkcyjnych oraz organizacyjnych
  • Odpowiedzialność za rozliczenie pracy zmiany i sporządzanie raportów o wynikach (ocena i poprawa wskaźników produkcji)
  • Odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie poprzez działania jak poprawa jakości, wydajności czy optymalizacje
  • Nadzór nad osiąganiem wyznaczonych wskaźników produkcyjnych
  • Nadzór nad zapewnieniem terminowej realizacji zadań zgodnie z zamówieniami
  • Bieżący nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, instrukcji oraz standardów obowiązujących w zakładzie (wdrażanie i przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP, przepisów związanych z jakością produktów)
  • Nadzór nad wypełnianiem dokumentacji w zakresie instytucji i procedur BHP oraz jakościowych (HACCP/BRC)

Wymagamy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem jako warunek konieczny
  • Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu procesami produkcyjnymi, w tym doświadczenie w branży FMCG jako warunek konieczny
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Nastawienie na współpracę, proponowanie rozwiązań, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Wysoki poziom umiejętności budowania relacji interpersonalnych
  • Znajomości systemów jakości w produkcji żywności BRC, HACCP
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana)
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów oraz narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i ze zgranym zespołem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HELIO S.A. z siedzibą w Wyględach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO/GPRD). Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy