Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca kierownika produkcji

"POLKONT" sp. z o.o.O firmie

  • Kwidzyn, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Spółka POLKONT Sp. z o.o. powstała w 2002 roku. Podstawowym zakresem naszej działalności jest sprzedaż oraz wynajmem kontenerów różnego typu. Nasza produkcja opiera się w dużej mierze na kontenerach technicznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Bazą dla przygotowania tego typu obiektu są kontenery ładunkowe lub biurowe. Projekty i wykonanie realizowane są wedle ściśle zdefiniowanej specyfikacji i wytycznych ustalonych z Klientem. Obiekt tego typu może zawierać szereg modyfikacji, takich jak otwory technologiczne, specjalne podwójne drzwi czy ściany grodziowe wewnątrz. Odpowiednio przygotowany kontener może pełnić rolę obudowy pod sprzęt specjalistyczny (agregaty prądotwórcze, kotłownie) lub pełnić rolę mobilnego warsztatu lub pracowni (spawalniczej).

Twój zakres obowiązków:

  • efektywne zarządzanie zespołem i dbałość o komunikację wewnętrzną
  • delegowanie zadań podległym pracownikom oraz weryfikacja rezultatów
  • zapewnienie realizacji planu produkcyjnego na czas
  • wspieranie pracowników oraz kontrola jakości pracy
  • dbałość o przestrzeganie przepisów prawa pracy oraz procedur bezpieczeństwa BHP i PPOŻ
  • raportowanie o wynikach produkcji

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku związanym z kierowaniem zespołem
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • zdolności przywódcze (m.in. delegowanie i rozliczanie zadań, motywowanie, budowanie ducha zespołu)
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • pracę przy nowoczesnym parku maszynowym
  • dofinansowanie do systemu Benefit: karta Multisport

Ogłoszenie archiwalne