Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Produkcji

Spółdzielnia Pracy Cukry NyskieO firmie

  • Nysa, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Producent słodyczy, lider na rynku herbatników w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie, organizacja i doskonalenie pracy podległego zespołu pracowników
  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych i BHP, dyscypliny pracy, wydajności
  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację procesu produkcji pod kątem bezpieczeństwa, jakości, wydajności z zakresu działu produkcji.
  • Współpraca z innymi działami m.in. przy uruchomieniach nowych produktów, procesów technologicznych i wprowadzaniu zmian
  • Nadzór i optymalizacja kosztów produkcyjnych
  • Nadzór nad uprawnieniami i szkoleniami podległych pracowników;

Oczekujemy:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu produkcyjnego w branży spożywczej (preferujemy: cukierniczą, piekarniczą lub ciastkarską)
  • Wykształcenie wyższe ( zarządzanie produkcją, technolog żywności lub pokrewne)
  • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją w branży FMCG
  • Znajomość standardów jakości (IFS/BRC; ISO; HACCP)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy, egzekwowania wyników
  • Komunikatywność i umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność w organizacji pracy
  • Pracę w firmie z tradycjami ale z nowoczesnym podejściem do ludzi
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia.
Jeżeli doczytałeś do tego miejsca i jesteś pewien, że to Ciebie szukamy, aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne