Oferta pracy

Zastępca Kierownika Produkcji

Akrostal Sp. z o.o.

  • Oborniki

    Oborniki, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem pracowników magazynowych,

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów,

  • Dopilnowanie rzetelnego i prawidłowego wykonywania zleceń,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

  • Bieżąca kontrola kosztów poparta procesami optymalizacji,

  • Nadzór nad utrzymaniem parku maszyn,

  • Raportowanie bieżących problemów,

  • Praca i rozbudowa w ramach systemu ERP-MRP.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, inżynieria materiałowa lub pokrewne) lub zawodowe techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 lata,

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem,

  • Min. dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Dobra znajomość Ms Office,

  • Dyspozycyjność, praca w systemie II zmianowym.

Mile widziane

  • Znajomość Autocad 2D, 3D,

  • Znajomość branży stalowej,

  • Znajomość obróbki CNC,

  • Doświadczenie w pracy na systemie ERP-MRP.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę + system nagród,

  • Szkolenia na wózki widłowe i suwnice.

Firma Akrostal jest jednym z czołowych, europejskich dystrybutorów stali jakościowej. Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Miejsce wykonywania pracy - okolice Rogoźna (Garbatka 119)