Oferta pracy

Zastępca Kierownika Produkcji

EUROSER Dairy Group Sp. z o.o. Sp. k.

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)

    Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w koordynowaniu pracy podległego zespołu

  • Dbanie o wysoką jakość produkcji

  • Realizowanie planów produkcyjnych przy zachowaniu optymalnego poziomu kosztów

  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego

  • Planowanie grafików

  • Aktywne wsparcie Brygadzistów w realizacji nowych projektów usprawniających pracę w obszarze produkcyjnym

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Wdrożenie do pracy nowych osób zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i ppoż.

  • Utrzymanie wysokiej jakości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku (Z-c kierownika produkcji, Lider zespołu produkcji, Starszy Brygadzisty produkcji) i zarządzaniu min.25 osobowym zespołem

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym z kilkoma liniami produkcyjnymi

  • Dobra znajomość branży nabiałowej lub FMCG

  • Bardzo dobra znajomość przepisów związanych z utrzymaniem wysokiej jakości

  • Swobodna obsługa komputera (pakiet MS Office)

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (min. B2)

  • Umiejętność planowania pracy własnej i zespołu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, szczerość i elastyczność

  • Duże zaangażowanie i chęć dalszego rozwoju

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji rynkowej w swej branży

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pakiet świadczeń medycznych VIP

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

EUROSER Dairy Group to istniejąca od 20 lat firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją produktów nabiałowych Premium na 11 rynkach Europy środkowej i wschodniej.

Nasza misja to ciągły rozwój i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań na miarę potrzeb.

Przewiń do profilu firmy