Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Produkcji

EUROSER Dairy Group Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)
    Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w koordynowaniu pracy podległego zespołu
  • Dbanie o wysoką jakość produkcji
  • Realizowanie planów produkcyjnych przy zachowaniu optymalnego poziomu kosztów
  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego
  • Planowanie grafików
  • Aktywne wsparcie Brygadzistów w realizacji nowych projektów usprawniających pracę w obszarze produkcyjnym
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Wdrożenie do pracy nowych osób zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i ppoż.
  • Utrzymanie wysokiej jakości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku (Z-c kierownika produkcji, Lider zespołu produkcji, Starszy Brygadzisty produkcji) i zarządzaniu min.25 osobowym zespołem
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym z kilkoma liniami produkcyjnymi
  • Dobra znajomość branży nabiałowej lub FMCG
  • Bardzo dobra znajomość przepisów związanych z utrzymaniem wysokiej jakości
  • Swobodna obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność planowania pracy własnej i zespołu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, szczerość i elastyczność
  • Duże zaangażowanie i chęć dalszego rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji rynkowej w swej branży
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet świadczeń medycznych VIP
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

EUROSER Dairy Group Sp. z o.o. Sp. k.

EUROSER Dairy Group to istniejąca od 20 lat firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją produktów nabiałowych Premium na 11 rynkach Europy środkowej i wschodniej.

Nasza misja to ciągły rozwój i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań na miarę potrzeb.

Zastępca Kierownika Produkcji, Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)