Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Produkcji

LAZZONI GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Pcim (pow. myślenicki)

    Pcim (pow. myślenicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynować pracę biura produkcji

  • Organizować i nadzorować pracę oraz wspierać podległych pracowników

  • Wspierać kierownika produkcji w jego obowiązkach

  • Raportować do przełożonych realizację KPI działu

  • Analizować rentowność konkretnych produktów

  • Wspierać dział sprzedaży w wycenach niestandardowych elementów

Nasze wymagania

  • Szukamy kandydata, który posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją opierającą się na obróbce stali

  • Idealna osoba powinna przede wszystkim posiadać kompetencje managerskie (budowanie zespołu, delegowanie zadań, motywowanie, definiowanie celów, definiowanie priorytetów, planowanie produkcji oraz planowanie personalne, wprowadzanie zmian) oraz posiadać na dobrym poziomie znajomość obróbki skrawaniem

  • Jesteśmy otwarci na osoby, które nie posiadają doświadczenia w zarządzaniu ale dysponują wiedzą techniczną związaną z obróbką stali oraz chcą się rozwijać w szeregach Naszej firmy

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (budowa maszyn,) oraz obsługa programów CAD/CAM (głównie Solid Works)

To oferujemy

  • Pracując na stanowisku Zastępcy Kierownika Produkcja dla Lazzoni Group otrzymasz NAJWYŻSZE WYNAGRODZENIE W BRANŻY składające się z: Podstawy + Po okresie wdrożenia premii od wypracowanych efektów

  • Możliwość zmiany panujących zasad – nie jesteśmy korporacją

  • Wszelkie narzędzia potrzebne do pracy w tym komputer, telefon, budżet na działania, szkolenie wdrażające, etc.

  • Dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii oraz szkolenia, wpływające na podniesienie Twoich kwalifikacji

  • Wsparcie od konkretnych osób z wszystkich działów naszej firmy począwszy od Serwisu a kończąc na Marketingu.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Czym się wyróżniamy?

Pracując w naszej firmie otrzymasz NAJWYŻSZE WYNAGRODZENIE W BRANŻY oraz REALNĄ MOŻLIWOŚĆ AWANSU w strukturach firmy. W związku z intensywnym rozwojem firmy tworzymy wiele nowych miejsc pracy na które promujemy w pierwszej kolejności osoby już będące pracownikami Lazzoni Group.

Gdzie będziesz pracować?

Większość pracy będzie odbywać się stacjonarnie w siedzibie firmy w Pcimiu. W trakcie szkolenia wdrażającego jak i w późniejszych etapach odbywać się będą sporadyczne wyjazdy do klientów lub dostawców w celach weryfikacji możliwości współpracy.

Jesteśmy polskim producentem wiertarek przemysłowych stworzonych dla branży meblarskiej. Specjalizujemy się w zakresie wiertarek przelotowych, wiertarek CNC, głowic wiertarskich a także automatyzacji procesu wiercenia. Oprócz szerokiego wachlarza produktów w standardowej konfiguracji tworzymy unikalne urządzenia i podzespoły dedykowane indywidulanym potrzebom klientów.

Przewiń do profilu firmy