Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca kierownika produkcji

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Reflect Group – firma, której główną działalnością jest znakowanie odzieży: reklamowej, roboczej, firmowej, znakowanie gadżetów reklamowych oraz poligrafia reklamowa. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiadamy kilka sklepów internetowych (m.in. Megakoszulki.pl, OpenWear.pl, OpenGift.pl, Selino.pl) oraz drukarnię internetową (OpenPrint.pl). A to wszystko tworzymy od ponad 12 lat w ramach jednej firmy: Reflect Group.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • planowanie i kierowanie pracą podległego zespołu,
  • kontrola oraz nadzór nad produkcją,
  • współpraca z innymi działami,
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.
Wymagania:
  • umiejętności interpersonalne,
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją (mile widziane),
  • umiejętności zarządzania czasem,
  • samodzielność oraz skrupulatność,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole,
  • wyjścia integracyjne :)
  • rabaty na nasze produkty i usługi.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Reflect Group
ul. Naramowicka 266c
Poznań
www.reflectgroup.pl