Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca kierownika produkcji

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Reflect Group – firma, której główną działalnością jest znakowanie odzieży: reklamowej, roboczej, firmowej, znakowanie gadżetów reklamowych oraz poligrafia reklamowa. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiadamy kilka sklepów internetowych (m.in. Megakoszulki.pl, OpenWear.pl, OpenGift.pl, Selino.pl) oraz drukarnię internetową (OpenPrint.pl). A to wszystko tworzymy od ponad 12 lat w ramach jednej firmy: Reflect Group.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Zakres obowiązków:
    • planowanie i kierowanie pracą podległego zespołu,
    • kontrola oraz nadzór nad produkcją,
    • współpraca z innymi działami,
    • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.
    Wymagania:
    • umiejętności interpersonalne,
    • doświadczenie w zarządzaniu produkcją (mile widziane),
    • umiejętności zarządzania czasem,
    • samodzielność oraz skrupulatność,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • pracę w młodym, kreatywnym zespole,
    • wyjścia integracyjne :)
    • rabaty na nasze produkty i usługi.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Reflect Group
    ul. Naramowicka 266c
    Poznań
    www.reflectgroup.pl