Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Produkcji

GLUTENEX sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Ludowa 6, Sady (pow. poznański)
    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Ludowa 6

Sady (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem produkcyjnym

  • Planowanie i organizowanie pracy w oparciu o plan produkcyjny

  • Nadzór nad jakością wyrobów w trakcie produkcji.

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Praca w systemie zmianowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne - wyższe techniczne mile widziane

  • Znajomość Office ( w szczególności Excel) na poziomie średnio- zaawansowanym

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Mile widziany język angielski.

To oferujemy

  • Pracę w branży i przedsiębiorstwie o ogromnych perspektywach rozwoju opartych na najmocniejszych trendach konsumenckich

  • Umowę o pracę

  • Dodatki kompetencyjne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

  • Wysoki rabat na zakupy pracownicze w sklepie firmowym

  • Pracę w rodzinnej i przyjaznej atmosferze.

O nas

GLUTENEX to pierwsza w Polsce rodzinna firma bezglutenowa, której specjalnością jest produkcja bezglutenowego pieczywa, wyrobów cukierniczych i makaronów.

Tworząc naszą firmę ponad 30 lat temu, mieliśmy jeden cel – dostarczyć ludziom najwyższej jakości produkty bezglutenowe-łączące w sobie doskonały smak, wyjątkowy charakter, dbałość o szczegóły i pasję tworzenia. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo oraz zniewalają wyrafinowanym smakiem. Gama naszych wyrobów zaspokaja najważniejsze tęsknoty naszych Klientów.