Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Produkcji

PRESPACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Skórzewo (pow. poznański)

    Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu planowania produkcji w cyklach dziennym i tygodniowym

  • Wsparcie organizacji oraz nadzoru nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych

  • Wsparcie procesu kierowania podległym zespołem w sposób pozwalający na realizację ustalonych planów produkcyjnych

  • Motywowanie i rozwijanie zespołu w celu wykorzystania całego jego potencjału

  • Definiowanie celów rozwojowych

  • Wsparcie procesów walidacyjnych

  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych technologii i produktów

  • Wsparcie procesu optymalizacji procesów produkcji

  • Wsparcie działań wyjaśniających, korygujących, poaudytowych i reklamacyjnych

  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu i egzekwowaniu zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania i Systemu Zarządzania Jakością

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku - preferowane branże: farmaceutyczna, spożywcza, kosmetyczna

  • Wykształcenie wyższe (preferowane - farmacja, zarządzanie)

  • Znajomość zasad organizacji produkcji

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu i miejsca pracy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

  • Skrupulatność, determinacja w działaniu oraz umiejętność poszukiwania rozwiązywań

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Dodatkowymi atutami będą:

  • Gotowość do nawiązania długotrwałej współpracy

  • Znajomość oraz umiejętność wdrażania i egzekwowania zasad GMP, ISO, HACCP

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Uczestnictwo w szkoleniach

  • Ubezpieczenie grupowe oraz dostęp do programu Multisport

  • Przyjazne środowisko pracy

O nas

Firma Farmaceutyczna realizująca usługi w zakresie kontraktowego pakowania i przepakowania produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Nasz zakład jest przyjazny osobom niepełnosprawnym!