Oferta pracy

Zastępca Kierownika Produkcji

UST-M Sp. z o.o.O firmie

UST-M Sp. z o.o.

Piaskowa 124a

Tomaszów Mazowiecki

Producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania oraz instalacji sanitarnych poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji
  • Rozliczanie procesu planowanej produkcji
  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez monitorowanie poziomu zapasów wszystkich materiałów produkcyjnych
  • Nadzór (monitorowanie) dokumentacji produkcyjnej
  • Optymalizacja produkcji pod względem wydajności , kosztów produkcji oraz jakości
  • Tworzenie celów ilościowy i jakościowych we współpracy z kierownikiem produkcji
  • Współpraca z innymi działami w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 letnie
  • Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu procesami produkcyjnymi
  • Praktyczna wiedza w zakresie optymalizacji produkcji
  • Pożądana znajomość oraz umiejętność projektowania odczytu w formatach 3D
  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem
  • Zdolność analitycznego myślenia, rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej
  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
  • Dodatkowe benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj w temacie wpisując: Zastępca Kierownika Produkcji.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez lub na rzecz UST-M sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy