Oferta pracy

Zastępca Kierownika Produkcji

Develey Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne działania wspierające realizowanie planu produkcji

  • Aktywny udział w optymalizacji procesów produkcji, zwiększania wydajności pracy i produktywności linii produkcyjnych

  • Odpowiedzialność za koordynację procesów produkcyjnych

  • Realizacja ustalonych kluczowych wskaźników produkcyjnych oraz utrzymanie ich na odpowiednim poziomie (raportowanie poziomu wskaźników KPI, sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji)

  • Monitorowanie wskaźników w obszarze jakości produkcji i higieny produkcji

  • Utrzymanie wysokich standardów jakości grupy Develey

  • Wsparcie Kierownika Produkcji w codziennych obowiązkach

  • Dbałość o rozwój kwalifikacji i kompetencji podległego zespołu pracowników

  • Kierowanie pracownikami w podległym obszarze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją na stanowisku kierowniczym min. 3 lata w branży spożywczej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji )

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing, mile widziane doświadczenie we wdrażaniu

  • Znajomość procesów produkcyjnych, technologicznych

  • Praktyczna znajomość systemu IFS lub BRC

  • Znajomość wytycznych higieny zakładu produkcyjnego GMP, GHP, HACCP

  • Umiejętność organizacji pracy zespołu, wyznaczanie priorytetów oraz dynamicznego podejmowania decyzji

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)

  • Zajęcia z języków obcych (angielski, niemiecki) finansowane przez pracodawcę

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Międzynarodowa firma z branży FMCG, jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i sosów zimnych w Polsce i w Europie.

Przewiń do profilu firmy