Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika produkcji

Unicell Poland Sp. z o.o.

  • Wasilków

    Wasilków, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie oraz organizację procesów produkcji,

  • zapewnianie ciągłości procesu produkcji,

  • stałe doskonalenie procesu produkcji oraz optymalizację kosztów,

  • wdrożenie i utrzymanie skutecznych systemów zarządzania produkcją,

  • zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów,

  • rozwój kompetencji podległego zespołu,

  • analizę dostępnych mocy produkcyjnych oraz „wąskich gardeł”, identyfikację i rozwiązywanie problemów/wprowadzanie działań naprawczych,

  • bieżącą współpracę z Działem Technicznym, Logistyką, oraz Działem Sprzedaży,

  • definiowanie budżetu produkcji, odpowiedzialność za jego realizację.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, najlepiej techniczne lub związane zarządzaniem produkcją,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, przynajmniej w funkcji brygadzisty,

  • znajomości nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją jak np. Lean Manufacturing oraz praktycznej wiedzy i doświadczenia w projektach z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • doświadczenie w pracy na programie typu ERP,

  • język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym.

To oferujemy

  • oferujemy pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, szereg benefitów pracowniczych

  • w tym prywatną opiekę zdrowotną,

  • okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

Firma Unicell Poland sp. z o.o. producent farb i chemii budowlanej marek Primacol i Luxdecor, obecna na polskim rynku od 1998r, wchodząca w skład międzynarodowej grupy Flugger.

Przewiń do profilu firmy