Oferta pracy

Zastępca Kierownika Produkcji

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Mask Authority Sp. z o.o. jest nowopowstałą spółką grupy TB International. Naszym głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego praca będzie miała miejsce przy nowoczesnym sprzęcie w pomieszczeniach typu clean room.

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji m. in. poprzez monitorowanie poziomu zapasów wszystkich materiałów produkcyjnych
  • Przygotowywanie planów zapotrzebowania działu produkcyjnego na surowce i materiały pomocnicze dla działu magazynowego w ustalonym wcześniej harmonogramie
  • Tworzenie wskaźników KPI i nadzór (monitorowanie) dokumentacji produkcyjnej
  • Optymalizacja produkcji pod względem wydajności i kosztów produkcji (lean management) oraz jakości
  • Planowanie i kontrola zakupów surowców, materiałów pomocniczych i części zamiennych do maszyn i urządzeń
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz przestojów związanych z działaniami ludzi, maszyn lub urządzeń oraz przeprowadzaniem działań zapobiegawczych
  • Odpowiedzialność za okresowe kontrole, naprawy, konserwację podległego parku maszynowego oraz kontrolę napraw i działań gwarancyjnych
  • Udział w szkoleniach menadżerskich organizowanych przez spółkę
  • Przygotowywanie bieżących raportów m. in. dotyczących kosztów, wydajności i jakości produkcji
  • Planowanie produkcji, harmonogramy pracy i nadzór terminów realizacji zleceń
  • Tworzenie celów ilościowy i jakościowych we współpracy z kierownikiem produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-letnie
  • Znajomość przepisów BHP
  • Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu procesami produkcyjnymi
  • Praktyczna wiedza w zakresie optymalizacji produkcji
  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem
  • Obsługa komputera
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz ustalania priorytetów w zmiennych warunkach
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji, otwartość na zmianę
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • System szkoleń
Jeśli spełniasz powyższe kryteria i zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV. W dokumentach aplikacyjnych zawrzyj też poniższą klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Mask Authority Sp. z o.o. Ul. Targowa 4, Wrocław 52-326 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy