Oferta pracy

Zastępca Kierownika Produkcji

HFT71 Sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

HFT71 Sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych

  • Udział w optymalizacji i doskonaleniu procesów produkcyjnych

  • Monitorowanie poziomu realizacji założonego planu produkcyjnego i reagowanie na nieprawidłowości

  • Rozpoznawanie problemów produkcyjnych oraz technicznych

  • Analizowanie i raportowanie wskaźników min. jakościowych, kosztowych

  • Czynny udział w projektach jakościowych, produkcyjnych, technicznych

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP wśród zespołu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego- wymóg konieczny

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem (powyżej 100 osób)

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

HFT71 Sp. z o.o. to jedna z prężnie rozwijających się firm na Dolnym Śląsku w obszarze szeroko rozumianego zdobienia odzieży. Początkowo naszą specjalizacją był haft jednak dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi pracowników udało nam się wdrożyć nowoczesne technologie, które pozwalają rozwijać naszą firmę i sprostać wymaganiom naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy