Oferta pracy

Zastępca kierownika produkcji z językiem angielskim

Asma Polska Sp. z o.o.O firmie

7 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy spółką polsko-austriacką zajmującą się produkcją i regeneracją części technicznych z tworzyw poliuretanowych. Firma zlokalizowana jest w Woli Duckiej 30km od centrum Warszawy i 5km od Otwocka.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (okolice)
Docelowe miejsce pracy: Wola Ducka – 35 minut od Centrum Warszawy i 10 min. od Centrum Otwocka

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie kierownika produkcji w bieżących działaniach
  • Nadzór nad pracą działów podległych w celu zapewniania optymalnej produkcji (produkcja, kontrola jakości, utrzymanie ruchu, magazyn, zakupy)
  • Czynny udział w tworzeniu oraz kontrola realizacji wdrożonych procedur
  • Udział w bieżącej pracy działu produkcji
  • Praca w systemie SAP Busines One

Oczekiwania:

  • Absolwent Uczelni technicznej (kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie ok. 5 lat w zarządzaniu zespołem na produkcji w firmie produkującej części techniczne
  • Bardzo dobra znajomość Exela
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Wysoki poziom analitycznego myślenia
  • Asertywność
  • Cechy przywódcze (umiejętność organizowania pracy, motywowania i  sprawdzania pracy podległych pracowników)

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na które składać się będzie wysoka podstawa +premia od obrotu + nagroda roczna od wypracowanego zysku
  • Zarobki na poziomie 7000 – 10000pln w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • Telefon służbowy i komputer do pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz w bardzo ciekawej branży
  • Płynne godziny pracy: start 7.00-8.30 koniec 15.00-16.30
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie, pakiet zdrowotny Medica,
  • Ciekawe szkolenia min. cykliczne wyjazdy do Asma GmbH – centrali grupy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy