Zastępca Kierownika Produkcji – Zakład Produkcji Stacji Transformatorowych

ENCO Sp. z o.o.O firmie

  • Pyskowice
    Pyskowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika produkcji w zakresie planowania i monitorowania procesu produkcyjnego
  • Kontrola procesu produkcyjnego w celu zapewnienia terminowej i odpowiedniej jakościowo realizacji zamówień klientów
  • Nadzór nad wykonywaniem kontroli jakościowej produkcji
  • Nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji i efektywnym zagospodarowaniem posiadanych zasobów
  • Kontrola wydajności produkcji
  • Stałe doskonalenie procesu produkcji oraz optymalizację kosztów
  • Sporządzanie raportów i analiz. Stała współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ( w pracy operacyjnej nad procesami produkcji)
  • Znajomość zasad zarządzania jakością, przepisów BHP i PPŻ
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Systematyczność i dobra organizacja pracy
  • Chęć uczenia się i rozwoju
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w branży o wysokim potencjale rozwoju
  • Pracę w systemie jednozmianowym (6:00-14:00 od poniedziałku do piątku)
  • Pracę w dobrych warunkach socjalnych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Możliwość awansu
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
  • Pakiet ZFŚS (dodatki finansowe na święta, wczasy pod gruszą)
  • Dostęp do współfinansowanego pakietu Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

ENCO Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, działa na rynku od ponad 30 lat, realizując szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki i dostarczając nowoczesne urządzenia rozdzielcze, m.in. wysokiej jakości prefabrykowane stacje transformatorowe wraz z wyposażeniem. Stacje transformatorowe dostarczane są zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny i instalowane w sieci operatorów systemów dystrybucyjnych, zakładów przemysłowych, instalacjach fotowoltaicznych i wiatrowych.

Produkcja kompletnych stacji transformatorowych odbywa się w Zakładzie Produkcyjnym w Pyskowicach do którego prowadzimy rekrutację na stanowisko: Zastępca Kierownika Produkcji – Zakład Produkcji Stacji Transformatorowych.

Zastępca Kierownika Produkcji – Zakład Produkcji Stacji Transformatorowych, Pyskowice