Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Produkcji – Zakład Produkcji Stacji Transformatorowych

ENCO Sp. z o.o.

  • Pyskowice

    Pyskowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika produkcji w zakresie planowania i monitorowania procesu produkcyjnego

  • Kontrola procesu produkcyjnego w celu zapewnienia terminowej i odpowiedniej jakościowo realizacji zamówień klientów

  • Nadzór nad wykonywaniem kontroli jakościowej produkcji

  • Nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji i efektywnym zagospodarowaniem posiadanych zasobów

  • Kontrola wydajności produkcji

  • Stałe doskonalenie procesu produkcji oraz optymalizację kosztów

  • Sporządzanie raportów i analiz. Stała współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ( w pracy operacyjnej nad procesami produkcji)

  • Znajomość zasad zarządzania jakością, przepisów BHP i PPŻ

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Systematyczność i dobra organizacja pracy

  • Chęć uczenia się i rozwoju

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w branży o wysokim potencjale rozwoju

  • Pracę w systemie jednozmianowym (6:00-14:00 od poniedziałku do piątku)

  • Pracę w dobrych warunkach socjalnych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie

  • Możliwość awansu

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

  • Pakiet ZFŚS (dodatki finansowe na święta, wczasy pod gruszą)

  • Dostęp do współfinansowanego pakietu Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

ENCO Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, działa na rynku od ponad 30 lat, realizując szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki i dostarczając nowoczesne urządzenia rozdzielcze, m.in. wysokiej jakości prefabrykowane stacje transformatorowe wraz z wyposażeniem. Stacje transformatorowe dostarczane są zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny i instalowane w sieci operatorów systemów dystrybucyjnych, zakładów przemysłowych, instalacjach fotowoltaicznych i wiatrowych.

Produkcja kompletnych stacji transformatorowych odbywa się w Zakładzie Produkcyjnym w Pyskowicach do którego prowadzimy rekrutację na stanowisko: Zastępca Kierownika Produkcji – Zakład Produkcji Stacji Transformatorowych.

Przewiń do profilu firmy