Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Produkcji

Prymat sp. z o.o.O firmie

  • Żory

    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nowoczesny park maszynowy, który będziesz nadzorował

  • zespół świetnych specjalistów, którymi będziesz kierował

  • duży zasób wiedzy potrzebny do szybkiego wdrożenia

  • niezbędne narzędzia do komfortowej i efektywnej pracy

  • obszar w którym będziesz mógł realizować swoje pomysły

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność kierowania dużą grupą osób

  • umiejętność planowania i przewidywania

  • otwartość na zmiany i zdolność podejmowania decyzji

  • znajomość obsługi komputera (excel, mile widziany SAP)

  • znajomość narzędzi LEAN

  • znajomość systemów dotyczących bezpieczeństwa żywności (HACCP, IFS, BRC)

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • bardzo miłą, przyjazną atmosferę, wzajemny szacunek

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • duże wsparcie w realizacji zadań i własnych pomysłów

Prymat sp. z o.o.

Jeśli szukasz rozwoju i nowych wyzwań. Masz głowę pełną pomysłów i chcesz je realizować. Jeśli cenisz dobrą atmosferę i szukasz stabilnej pracy.

Dołącz do Lidera na rynku przypraw w Polsce. Firmy, która ciągle się rozwija i poszukuje kandydata na stanowisko: Zastępca Kierownika Produkcji (Żory).

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do zespołu Prymat sp. z o.o. lidera rynku przypraw w Polsce.