Zastępca Kierownika Produktu Geosyntetyki

  • Rydzyna, Leszno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-07-12
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2018-08-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ViaCon Polska Sp. z o.o.

    Firma ViaCon Polska, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Leszno (okolice), Rydzyna

    Zakres obowiązków

    • przygotowywanie wycen i ofert na geosyntetyki,
    • kontakt i współpraca z klientami i dostawcami,
    • przygotowywanie raportów i analiz,
    • prowadzenie negocjacji i zakupów materiałów geosyntetycznych,
    • obsługa handlowa oddziałów firmy ViaCon Polska (składanie, przyjmowanie zamówień),
    • współpraca z biurami projektów, wykonawcami robót i administracją drogową w zakresie projektowania i realizacji robót z zastosowaniem geosyntetyków,
    • organizacja pracy zespołu i zarządzanie projektami.
    • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

    Idealni kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (budowlane drogowe/kolejowe, geotechniczne będzie dodatkowym atutem),
    • doświadczenie w zakupach/sprzedaży geosyntetyków min 2 lata
    • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • zdyscyplinowanie oraz umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
    • systematyczność, dokładność i zaangażowanie,
    • komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów z klientem,
    • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych,
    • kreatywność,
    • zdolność analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie,
    • pakiety medyczne, dodatkowe świadczenia świąteczne,
    • dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,
    • program szkoleń celem ciągłego rozwoju osobistego,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Aplikacje (cv + list motywacyjny) prosimy kierować pocztą elektroniczną poprzez przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ViaCon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Rydzynie przy ul. Przemysłowa 6, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail kadry@viacon.pl.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu wybrania kandydata , a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu złożenia dokumentów. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu złożenia dokumentów.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail kadry@viacon.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail jacek.szczepinski@viacon.pl.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.