Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Przyjęcia Drewna

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do naszego zespołu w Szczecinku poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecinek
    nr ref. ZKPD 06/18
    Zadania:
    • nadzór nad procesem przyjęcia surowca drzewnego,
    • nadzór nad prowadzeniem ewidencji rozchodu surowca certyfikowanego,
    • prowadzenie dokumentacji przychodu surowca przeznaczonego do produkcji,
    • kontrola i organizacja pracy personelu przyjęcia drewna i bramy towarowej,
    • ścisła współpraca z Kierownikami innych wydziałów w zakresie zapewnienia dostaw surowca do produkcji.
    Wymagania:
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziana znajomość branży drzewnej / produktów drewnopochodnych,
    • mile widziana znajomość podstaw logistyki i zasad transportu surowca drzewnego,
    • mile widziane uprawnienia brakarskie III stopnia;
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
    • dobra organizacja pracy i samodzielność.
    Oferujemy:
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym,
    • stałe warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pomoc w relokacji oraz wsparcie w zdobyciu uprawnień brakarskich.

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.