Zastępca Kierownika Przyjęcia Drewna

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i komponentów do ich produkcji. Nasza grupa to ponad 40 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje pracować dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

    Miejsce pracy – Szczecinek
    nr ref. ZKPD 06/18

    Zadania:

      • nadzór nad procesem przyjęcia surowca drzewnego,
      • nadzór nad prowadzeniem ewidencji rozchodu surowca certyfikowanego,
      • prowadzenie dokumentacji przychodu surowca przeznaczonego do produkcji,
      • kontrola i organizacja pracy personelu przyjęcia drewna i bramy towarowej,
      • ścisła współpraca z Kierownikami innych wydziałów w zakresie zapewnienia dostaw surowca do produkcji.
    Wymagania:
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziana znajomość branży drzewnej / produktów drewnopochodnych,
    • mile widziana znajomość podstaw logistyki i zasad transportu surowca drzewnego,
    • mile widziane uprawnienia brakarskie III stopnia;
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
    • dobra organizacja pracy i samodzielność.
    Oferujemy:
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym,
    • stałe warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pomoc w relokacji oraz wsparcie w zdobyciu uprawnień brakarskich.

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

    Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)