Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Recepcji / Assistant Front Office Manager

Hotel InterContinental Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Emilii Plater 49

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w organizacji pracy działu recepcji

  • Wsparcie Kierownika Recepcji w bieżącej administracji oraz zarządzaniu działem

  • Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardem marki

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i rozwiązywanie sytuacji problemowych, w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników

  • Motywowanie i szkolenie zespołu

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości

  • Komunikacja i współpraca z innymi działami hotelowymi

  • Monitorowanie obłożenia hotelu i przygotowywanie raportów

  • Budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi hotelowymi.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem recepcji na stanowisku Zastępcy Kierownika lub Kierownika ds. Obsługi Gości w hotelu o zbliżonym standardzie i wielkości

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość systemu Opera

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, szkolenia i motywowania zespołu,

  • Rozumienie oczekiwań gości hotelu 5*

  • Umiejętności negocjacyjno-sprzedażowe

  • Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku hotelu

  • Wysoka kultura osobista, samodzielność i odpowiedzialność

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

To oferujemy

Pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku oraz wymienione poniżej atrakcyjne benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zlokalizowany w samym centrum miasta, Hotel InterContinental Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym obiektem wchodzącym w skład InterContinental Hotels Group, jednej z największych sieci hotelarskich na świecie. Hotel posiada 414 luksusowych pokoi i apartamentów, z których rozciąga się widok na panoramę miasta. Dla gości pozostających w stolicy na dłużej InterContinental oferuje 76 w pełni wyposażonych apartamentów długoterminowych.

Jednym z najbardziej niezwykłych miejsc w hotelu jest RiverView Wellness Centre na 43 piętrze. Można tam skorzystać z basenu, jacuzzi, sauny, w pełni wyposażonej siłowni, zajęć jogi oraz programów aerobowych.

Hotel słynie również z wyjątkowej restauracji Platter by Karol Okrasa, która inspirowana jest kuchnią staropolską ukrytą w aromatach i regionalnych produktach. Platter posiada rekomendacje ekspertów przewodnika Michelin.

Profesjonalny zespół pracowników oraz wysoki standard usług sprawia, że InterContinental Warszawa jest wyjątkowym miejscem dla naszych gości. Dbamy o wszystkich naszych współpracowników i dążymy do stworzenia im środowiska pracy, w którym mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności. Różnorodność i kultura integracyjna odgrywa kluczową rolę w tym jak współpracujemy, rozwijamy naszą działalność i realizujemy nasz cel, jakim jest zapewnienie wszystkim prawdziwej gościnności.

Przewiń do profilu firmy