Oferta pracy

Zastępca Kierownika - Salon Drzwi i Podłogi VOX

Składy VOXO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Głogów, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Składy VOX to sieć dystrybucyjna złożona z ponad 70 salonów Drzwi i Podłogi VOX oraz ponad 100 salonów Majster Plus na terenie całego kraju. Służymy fachowym doradztwem klientom detalicznym, hurtowym oraz architektom wnętrz. Kompleksowo zaopatrujemy i obsługujemy inwestycje.

Aktualnie poszukujemy Osoby zainteresowanej rolą:

Miejsce pracy: Głogów

Zakres zadań:

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych i marżowych
  • Dbanie o standardy ekspozycyjne
  • Dobór oferty produktowej prezentowanej w salonie
  • Nadzór nad dokumentacją handlową
  • Współpraca z grupami montażowymi

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w kierowaniu punktem hurtowo-detalicznym. Branża wykończenia wnętrz lub materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość rozwiązań z zakresu marketingu handlowego
  • Orientacja na realizację celów
  • Znajomość standardów obsługi klienta
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • Zaangażowanie, sumienność

Co od nas:

  • Pełna wyzwań praca w firmie o silnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Program wdrożeniowy
  • Rozwój kompetencji w ramach programów szkoleń (menadżerskich i produktowych)
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy