Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Kierownika Salonu

NEW BALANCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym Zespołem

  • Kompleksowa organizacja pracy Sklepu

  • Aktywna obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Analiza raportów sprzedażowych

  • Wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem Salonu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu Sklepem i Personelem

  • Umiejętność aktywnego budowania Zespołów Sprzedażowych w oparciu o wartości Firmy

  • Nastawienie na realizację celów biznesowych

  • Zdolności przywódcze, entuzjazm oraz wysokie standardy obsługi Klienta

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz umiejętność szybkiego uczenia się

  • Znajomość pakietu Office oraz łatwość poruszania się w środowisku internetowym

  • Ambicja i otwartość na zmiany

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie

  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą i rozwojową pracę w energicznym Zespole

  • Pakiet szkoleń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Odzież i obuwie pracownicze NB, zniżki pracownicze, kartę Multisport

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do realizacji założonych celów

Firma New Balance jako jedna z najstarszych sportowych marek na świecie, której korzenie sięgają 1906 roku, w związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim - rozpoczęła proces rekrutacji na stanowisko Zastępca Kierownika Salonu.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.