Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Salonu iDream Apple Premium

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 17.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wyobraź sobie, że pracujesz u lidera w branży nowych technologii, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Otrzymujesz najnowocześniejsze narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie, a co najważniejsze nieustająco się rozwijasz. Każdego dnia spotykasz sympatycznych ludzi i robisz to, co Cię pasjonuje a po pracy korzystasz z atrakcyjnego pakietu socjalnego.

    Prawda, że brzmi wspaniale?

    To wszystko możesz mieć, rozpoczynając pracę w salonie iDream Apple Premium Reseller.

    Poszukujemy osoby umiejącej zarządzać zespołem, pogodnej, kreatywnej  i godnej zaufania, której bliski jest

    świat urządzeń marki Apple.

    Stanowisko pracy, którego utworzenie związane jest z dynamicznym rozwojem marki iDream i potrzebą najwyższych standardów działania, może być Twoje!

    Miejsce pracy: Kraków
    Zas_Kier_Kr_05'18

    Opis stanowiska:

    • Odpowiedzialność za realizację celów jakościowych i ilościowych
    • Zarządzanie zespołem
    • Aktywny udział w procesie sprzedaży
    • Analiza i raportowanie wyników sprzedaży
    • Rozwój kompetencji zespołu
    • Działania wspierające sprzedaż
    • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia salonu

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia i praktycznej znajomości technik sprzedaży
    • Minimum rocznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
    • Sumienności i samodzielności
    • Zaangażowania i silnej orientacji na cel
    • Znajomości rynku nowoczesnych technologii (Apple)
    • Znajomości zasad obrotu towarem i rozliczeń kasowych
    • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
    • Znajomość systemu iOS będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie
    • Możliwość rozwoju i uczestniczenia w systemie szkoleń
    • Dostęp do najnowszych technologii
    • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Oferty proszę składać bezpośrednio przez stronę serwisu pracuj.pl wciskając poniższy pomarańczowy klawisz „APLIKUJ TERAZ".

    Rozpatrywane będą tylko oferty zawierające CV i list motywacyjny.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Preferujemy oferty z referencjami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.”