Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Kierownika Salonu

GUAPO GUAPA KIDS FASHION sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Chorzowska 107, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Chorzowska 107

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta – doradztwo, sprzedaż, dbałość o towar i powierzone mienie, obsługa dostaw, magazynu

  • Nazdorowanie pracy zespołu

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Promocja sklepu oraz dążenie do maksymalizacji zysków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Dbałość o ekspozycję towaru zgodnie z polityką merchandisingu

  • Obsługa sklepu online oraz wykorzystywanie narzędzi social media w codziennej pracy

  • Przestrzeganie standardów firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • bardzo dobra znajomość branży modowej

  • umiejętność analitycznego myślenia, sporządzania raportów sprzedażowych i wszelkich statystyk

  • komunikatywność

  • świetna organizacja pracy

  • poczucie stylu

  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu bardzo dobrym

  • dyspozycyjność

  • uśmiech

  • miła i schludna aparycja

  • wysoka kultura osobista

  • elastyczność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabline warunki zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia

O nas

Guapo Guapa to firma zajmująca się sprzedażą ubrań i akcesoriów światowych marek premium dla dzieci w każdym wieku. Dołącz do naszego zespołu i pracuj z pełnymi energii pasjonatami mody dziecięcej.