Oferta pracy

Zastępca Kierownika Salonu

CARRY Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów

  • samodzielne prowadzenie zmiany

  • kontrola standardów i procedur firmy

  • opieka nad powierzonym mieniem

  • dbanie o zatowarowanie i porządek w salonie

  • wsparcie w rekrutacji pracowników

  • obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie ukończone, min. średnie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w samodzielnym prowadzeniu zmiany

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz kierowania grupą pracowników

  • zaangażowanie w pracę i chęci do podejmowania wyzwań

  • gotowość do pracy systemie równoważnym

  • znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system premiowy oraz wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • godziny pracy zgodne z ustalonym grafikiem

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy

  • zdobycie doświadczenia zarządzaniu zespołem oraz handlu

  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

  • wdrożenie oraz wsparcie ze strony zespołu

CARRY Sp. z o.o.

CARRY Sp. z o.o. to marka polska, w branży odzieżowej. Posiadamy salony sprzedaży w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy