Oferta pracy

Zastępca Kierownika Salonu

BRANDBQ Sp. z o.o.

Pabianicka 245

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współpracując z Kierownikiem odpowiadasz za kompleksową działalność salonu

  • Dzięki pasji i zaangażowaniu skutecznie osiągasz założone cele i wyniki sprzedażowe, zapewniając równocześnie wysokie standardy obsługi Klienta

  • Wspierasz budowanie zgranego zespołu i na co dzień podtrzymujesz pozytywny wizerunek naszej marki

Podział czasu pracy
85%

zarządzasz salonem

15%

realizujesz zadania administracyjne

Nasze wymagania

  • Masz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży modowej

  • Jesteś komunikatywny i emanujesz pozytywną energią

  • Posiadasz zmysł analityczny i umiejętnie ustalasz priorytety

  • Masz poczucie estetyki, znasz trendy i zasady VM

  • Lubisz pracować w zmieniających się warunkach

  • Chętnie wdrażasz nowe rozwiązania

To oferujemy

Masz charyzmę, dobrze radzisz sobie z dużą liczbą obowiązków i lubisz odpowiedzialność?

Mamy dla Ciebie propozycję.

Dołącz do Medicine - najbardziej kreatywnej marki modowej w Polsce!

Twórz ją u podstaw, zajmując się sklepem jak swoim drugim domem!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • umowa o pracę bez okresu próbnego

  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premii

  • grafik dopasowywany do Twoich potrzeb

  • profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju

  • 40% rabatu na produkty Medicine

  • wsparcie zgranego Zespołu

Informacja o aplikowaniu

W Medicine nie liczą się wiek, płeć, doświadczenie, wyznanie czy poglądy polityczne. Dla nas ważna jest pasja. Wierzymy w Ciebie i czekamy na Twoje zgłoszenie.

Widzimy Cię u nas!

Odezwiemy się do wybranych osób. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!