Ta oferta pracy jest nieaktualna od 318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Salonu Pierre Cardin

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 03.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPHU UNION

    Pierre Cardin

    Pierre Cardin to modowe imperium nawiązujące do osoby ostatniego z żyjących uczniów Christiana Diora.

    To nie tylko ubrania, ale i swoistego rodzaju styl bycia i zachowania, odnoszący się do wielu aspektów codziennego życia. Od lat konsekwentnie zaspakaja gusta najbardziej wymagających mężczyzn.

    W związku z rozwojem marki aktualnie poszukujemy kandydatów do salonów na terenie Szczecina.

    Miejsce pracy: Szczecin
    Region: zachodniopomorskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za codzienną realizację najwyższych standardów obsługi Klienta, dbałość o utrzymanie długotrwałych relacji ze stałymi Klientami oraz poszerzanie ich grona o nowych.

    Wymagania:

    • wysoka kultura osobista,
    • mocno rozwinięte umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe,
    • zaangażowanie w pracę oraz chęć rozwoju,
    • dbałość o profesjonalną obsługę klienta.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • szacunek oraz przyjazną atmosferę pracy,
    • system szkoleń oraz możliwość awansu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.