Logo Pracuj.pl

Zastępca Kierownika Salonu / Sinsay

LPP S.A.O firmie

  • Zawiercie, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

LPP S.A.

Leśna 10

Zawiercie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie podległym salonem
  • praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży i innych KPI’s
  • budowanie i motywowanie zespołu
  • miła i profesjonalna obsługa klienta

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • lubisz modę i dobrze odnajdujesz się w pracy z produktem
  • potrafisz motywować innych i osiągać wyznaczone cele
  • jesteś elastyczna/y i dynamiczna/y w działaniu
  • komunikujesz się w języku angielskim

Mile widziane

  • posiadasz wyższe wykształcenie

To oferujemy

  • umowę o pracę (bez okresu próbnego)
  • ciekawą pracę w branży modowej
  • bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Centrali

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • siłownia w biurze
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin czy Tel Awiw.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Zastępca Kierownika Salonu / Sinsay, Leśna 10, Zawiercie