Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Salonu

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRIMAMODA to prestiżowa marka modowa zajmująca się sprzedażą najwyższej klasy obuwia oraz torebek. Podążając za oczekiwaniami klientów, stale wprowadzamy coraz to nowe produkty i akcesoria. Cechuje je wyjątkowa precyzja wykonania, dbałość o detale oraz najwyższej jakości materiały. Butiki PRIMAMODA znajdują się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych, kolekcje wpisują się w najnowsze światowe trendy, a bogata oferta pozwala zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta naszych klientów. Zapraszamy na naszą stronę: www.primamoda.com.pl

    Aktualnie poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Twoje obowiązki:

    • Udział w zarządzaniu salonem sprzedaży
    • Opieka nad podległym zespołem
    • Profesjonalna obsługa Klienta
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Dbanie o standardy marki i pozytywny wizerunek firmy

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Dyspozycyjność i zaangażowanie
    • Dobra obsługa komputera (MsOffice)
    • Zainteresowanie modą

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie
    • Umowę o pracę  i motywacyjny system wynagrodzeń
    • Zniżki pracownicze na sprzedawane towary
    • Unikatową kulturę i atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

    Administratorem danych jest PRIMA MODA S.A. z siedzibą w Warszawie 01-748, ul. Dygata 4/7. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.