Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Zastępca Kierownika Salonu

TATUUM

TATUUM

Legnicka 58

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą salonu TATUUM,

  • budowanie i motywowanie zespołu,

  • praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM,

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • najwyższa dbałość o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • min. pół roku doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (branża odzieżowa lub pokrewna),

  • umiejętność motywowania i rozwijania pracowników,

  • orientacja na wyniki,

  • zaangażowanie i entuzjazm w działaniu,

  • wysoka orientacja na klienta.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wyjątkowy pakiet szkoleń i warsztatów podnoszących kompetencje menedżerskie,

  • benefity dla pracowników – zniżki na nasze produkty, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport, konkursy z nagrodami,

  • system premiowy uzależniony od wyników i bardzo atrakcyjne ścieżki karier w strukturach TATUUM,

  • przyjazną i inspirującą atmosferę pracy wśród ludzi, na których możesz liczyć.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

TATUUM

W TATUUM łączymy osoby, które żyją z pasją, kochają modę oraz z optymizmem patrzą na świat. Naszą mocną stroną jest integrowanie ludzi z różnych pokoleń w codziennej pracy, która daje nam satysfakcję i radość, niezależnie od wieku.

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością i ponadczasowością naszych modeli.

Przewiń do profilu firmy