Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Serwisu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    iView Recruitment to agencja doradztwa personalnego, realizująca projekty badawcze i rekrutacyjne w obszarze poszukiwania specjalistów i managerów poszczególnych dziedzin.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjno-przemysłowej, światowego lidera w swoim sektorze, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie podległym personelem Serwisu
    • Odpowiedzialność za jakościową i terminową realizację wykonywanych napraw
    • Nadzorowanie realizacji zleceń serwisowych
    • Bieżące wsparcie w zakresie wiedzy technicznej dla pracowników serwisu
    • Analiza zgłoszeń i delegowanie prac
    • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji i raportów dla bezpośrednich przełożonych

    Wymagania:

    • Umiejętność czytania rysunków technicznych (schemat elektryczny/hydrauliczny)
    • Umiejętność pracy w dynamicznym tempie, wielozadaniowość
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność delegowania zadań
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
    • Sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz terminowość

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".