Zastępca Kierownika Sklepu_Bielawa ul. Wolności , Włókniarzy

Eurocash S.A.O firmie

  • Bielawa, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Delikatesy Centrum to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. Wierzymy, że jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jedząc lepiej mamy więcej energii do działania, odkrywamy nowe smaki, możemy być zdrowsi i szczęśliwsi. Sami uwielbiamy jeść i robić zakupy, dlatego naszą pasją są najwyższej jakości produkty świeże i przyjemność ich kupowania.

Grupa Eurocash, właściciel supermarketów Delikatesy Centrum, poszukuje kandydatów do pracy.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • realizacja wyznaczonych parametrów ekonomicznych supermarketu
  • współodpowiedzialność za funkcjonowanie placówki handlowej
  • zarządzanie zatrudnionym personelem
  • dbałość o standardy operacyjne i handlowe sieci

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w handlu detalicznym
  • umiejętności organizacyjnych oraz interpersonalnych
  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • umiejętności obsługi komputera

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • szkolenia niezbędne do pełnienia powierzonej funkcji
  • stabilność zatrudnienia
  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z systemem motywacyjnym
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
  • dodatkowe benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karty rabatowej, bonów okolicznościowych, karty multisport, bogatej oferty w ramach świadczeń socjalnych dla dzieci i pracowników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy