Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Kierownika Sklepu Brusy

  • Brusy, pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-05-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeronimo Martins Polska S.A., jest właścicielem największej sieci sklepów w Polsce, działającej pod nazwą Biedronka. Każdego dnia blisko 4 mln klientów odwiedza ponad 2 800 naszych sklepów, zlokalizowanych w ponad 1 000 miejscowości w całej Polsce. W Biedronce stawiamy na najwyższą jakość i świeżość produktów, atrakcyjny asortyment i zadowolenie klienta,  jednocześnie codziennie dbając o ich niskie ceny.  Jesteśmy największym prywatnym pracodawcą w Polsce zatrudniającym ponad 60 tys. pracowników. Oferujemy ciekawe możliwości rozwoju dla osób lubiących dynamiczne i pełne wyzwań środowisko. Nasz pakiet wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych jest jednym z najlepszych w branży.
    Jeśli lubisz pracować z ludźmi
    masz doświadczenie w zarządzaniu
    jesteś dobrze zorganizowany i lubisz branżę spożywczą
    dołącz do nas

    Miejsce pracy: Brusy
    3066

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    1.  Organizowanie pracy zespołu
    2.  Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów
    3.  Dbanie o asortyment towarów
    4.  Ekspozycja towarów

    Czego oczekujemy:

    • Doświadczenia w organizowaniu pracy zespołu
    • Ukierunkowania na realizację celów biznesowych
    • Doświadczenia w branży handlowej, usługach, gastronomii
    • Znajomości rynku spożywczego – dodatkowy atut
    • Umiejętności organizacji i planowania pracy
    • Zaawansowanych umiejętności interpersonalnych
    • Otwartości na zmianę
    • Proaktywnej postawy i samodzielności

    Co oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę dla Ciebie, Twojej rodziny i znajomych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Premię miesięczną zależną od realizacji celów biznesowych
    • Kompleksowy pakiet szkoleń
    • Rozwój osobisty
    • Dedykowaną ścieżkę rozwoju menedżerskiego
    • Realną perspektywę awansu
    • Samodzielność w zarządzaniu
    • Możliwość poznania biznesu od podszewki
    • Satysfakcję zawodową
    • Możliwość poznania metod zarządzania różnymi formatami sklepów i różnymi zespołami
    • 20 programów dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach                                                                                                                pakietu socjalnego – wspieramy rodzinę, sport, zdrowie

    Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

    Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości.

    Firma zatrudnia w Polsce ponad 60 tys. pracowników